У Чорному морі стався землетрус

У Чорному морі стався землетрус

У п’ятницю у Чорному морі стався землетрус магнітудою 5,2. Поштовхи відчули у болгарському місті Добрич.

Про це повідомляє novinite.com.

За даними Європейського середземноморського сейсмологічного центру (EMSC), підземний поштовх зафіксували о 10:16 у п’ятницю.

Епіцентр землетрусу знаходився у Чорному морі, ближче до узбережжя Туреччини – приблизно за 150 кілометрів від округу Бартин. Поштовхи зафіксували на глибині 10 кілометрів.

Болгарська академія наук (БАН) оцінила силу землетрусу у 5 балів за шкалою Ріхтера. Інформації щодо загиблих або постраждалих унаслідок землетрусу немає.

Нагадаємо, Ураган «Мілтон»: кількість загиблих у США зросла до 16

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Землетрус у Тибеті: понад 50 загиблих і значні руйнування Землетрус у Тибеті: понад 50 загиблих і значні руйнування
Внаслідок катастрофи загинули щонайменше 53 людини, а 62 отримали поранення
Що робити під час землетрусу: правила поведінки (відео) Що робити під час землетрусу: правила поведінки (відео)
Попередити землетрус неможливо, але в разі оповіщення про загрозу чи появи його ознак треба діяти швидко та без паніки.
Військові кораблі США покинули Чорне море після закінчення навчань Sea Breeze 2021 Військові кораблі США покинули Чорне море після закінчення навчань Sea Breeze 2021
Військові міжнародні навчання Sea Breeze-2021 у Чорному морі за участі 32 країн завершилися 10 липня.
Loading...
Load next