У Сербії вибух на оборонному заводі: є постраждалі
![У Сербії вибух на оборонному заводі: є постраждалі](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/news/2024/10/18/1729241250-782.jpg)
В результаті вибуху постраждали четверо людей
У сербському місті Чачак у п’ятницю вранці, 18 жовтня, стався вибух на оборонному підприємстві «Слобода».
Про це повідомляє B92.
Зазначається, що в результаті вибуху постраждали четверо людей, троє з них отримали незначні травми, а один – 36 річний працівник заводу - у важкому стані госпіталізований. Інших робітників заводу відпустили додому.
За даними місцевих ЗМІ, вибух стався у цеху піротехніки, де на виробничій лінії розірвався снаряд. Останній вибух на «Слободі» стався три роки тому в червні. Тоді ніхто з працівників заводу не постраждав у результаті вибуху.
Нагадаємо, Хакери КНДР викрали $3 мільярди криптовалюти для ядерної програми Північної Кореї
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані
![Ізраїль наніс чисельних ударів по Сирії, включно зі столицею Дамаском](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2024/12/10/ap18104517414316-1-640x400.jpg)
10 грудня, Армія оборони Ізраїлю протягом ночі та ранку наносила удари по Сирії. Внаслідок обстрілів знищено дослідницький центр сирійського міністерства оборони та військово-морський флот Асада.
Loading...
Load next