Угорщина розглядає вихід зі Всесвітньої організації охорони здоров’я

Угорщина розглядає вихід зі Всесвітньої організації охорони здоров’я
Угорщина має намір вийти з ВООЗ вслід за США та Аргентиною

Угорщина розглядає можливість виходу зі Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Про це повідомляє Politico.

Гергей Гуйяш, голова офісу прем’єр-міністра Віктора Орбана заявив, що якщо "найпотужніша країна світу вирішує залишити міжнародну організацію, то, я думаю, угорський уряд діятиме обережно", якщо розглядатиме, чи варто йти на цей крок.

Ми можемо прийти до висновку, що нам не потрібно цього робити, ми можемо дійти іншого рішення, звичайно, але це, безумовно, варто розглянути", – сказав Гуяш.

Як відомо, після вступу на посаду президент США Дональд Трамп офіційно оголосив про вихід США із ВООЗ, однак через кілька днів заявив, що розглядає можливість повернення. Крім того, 6 лютого президент Аргентини Хав’єр Мілей ухвалив рішення про вихід своєї країни з ВООЗ.

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Орбан заявив, що США нібито визнали перемогу Росії, а майбутнє України «вирішене» Орбан заявив, що США нібито визнали перемогу Росії, а майбутнє України «вирішене»
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час виступу на політичній зустрічі партії «Фідес» заявив, що Сполучені Штати нібито визнали перемогу Росії у війні проти України
Європа може відправити свої війська в Україну, але не під прапори НАТО Європа може відправити свої війська в Україну, але не під прапори НАТО
Європейські держави розглядають можливість направлення своїх військ до України, проте ці сили не будуть під прапором НАТО, щоб уникнути загострення з Росією
ВООЗ сподівається на конструктивний діалог після рішення Трампа вийти з організації ВООЗ сподівається на конструктивний діалог після рішення Трампа вийти з організації
Всесвітня організація охорони здоров’я висловила сподівання на перегляд Сполученими Штатами рішення про вихід з організації
Loading...
Load next