Кабмін призначив нових заступників міністра оборони України

Кабмін призначив нових заступників міністра оборони України
7 лютого за поданням міністра оборони Рустема Умєрова Кабінет Міністрів України затвердив призначення двох нових заступників міністра оборони

7 лютого за поданням міністра оборони Рустема Умєрова Кабінет Міністрів України затвердив призначення двох нових заступників міністра оборони.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Генерал-лейтенант Євген Мойсюк – офіцер із великим бойовим і командним досвідом.

Як повідомляється, він відповідатиме за розвиток та генерацію Сил оборони, мобілізаційні процеси та підготовку військових кадрів. Раніше обіймав посади командувача Десантно-штурмовими військами та заступника Головнокомандувача ЗСУ, а також брав участь у миротворчих місіях.

Капітан Валерій Чуркін – офіцер і учасник бойових дій із перших днів повномасштабного вторгнення, керівник Центру масштабування технологічних рішень (ЦМТР) ЗСУ.

На новій посаді він зосередиться на оборонних інноваціях та технологічному розвитку. Його підрозділ реалізує понад 50 проєктів у сфері військових IT та технологій.

Ці рішення – частина комплексного підходу до посилення наших Збройних Сил, модернізації управління та технологічного розвитку армії, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Президент України усунув Мойсюка з посади спеціального уповноваженого з безпекових питань

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Міноборони проведе перевірку командування Сухопутних військ Міноборони проведе перевірку командування Сухопутних військ
Міністр оборони України Рустем Умєров анонсував комплексний аналіз командування Сухопутних військ (СВ) ЗСУ, який здійснить головна інспекція Міноборони
Зеленський намагався поговорити з Путіним, однак він відмовився Зеленський намагався поговорити з Путіним, однак він відмовився
Після загибелі чотирьох українських військових під Шумами, президент України Володимир Зеленський намагався поговорити з Путіним. Однак, той відмовився, бо ніби то нема про, що говорити.
Хомчак заявив, що ЗСУ готові до загострення воєнної ситуації на сході України Хомчак заявив, що ЗСУ готові до загострення воєнної ситуації на сході України
Збройні сили Україні готові до швидкого реагування на ймовірні провокації Росії уздовж українсько-російського кордону та в зоні ООС.
Loading...
Load next