Мерц категорично відкинув співпрацю з ультраправою АдН: «Це буде зрада країни»
Лідер Християнсько-демократичного союзу та кандидат у канцлери Німеччини Фрідріх Мерц відкидає можливість співпраці з ультраправою партією «Альтернатива для Німеччини» у майбутньому.
Про це повідомляє n-tv.
За словами Мерца, ХДС/ХССдотримується основних положень європейської політики останніх десятиліть. Натомість АдН, вважає лідер християнських демократів, «ставить усе це під сумнів».
Тому кандидат у канцлери заявив, що між ХДС/ХСС та АдН не буде «жодної форми співпраці чи участі в уряді».
«Ми б зрадили нашу країну, я б зрадив душу ХДС, якби я дав хоч мізинець, щоб вести таку політику», — сказав Мерц, наголосивши, що «той, хто хоче змін у Німеччині, не повинен голосувати за АдН».
Що передувало?
Християнські демократи зазнали критики після того, як отримали голоси ультраправих з АдН на підтримку міграційної політики в Бундестазі. Це був перший випадок такої підтримки, хоча наступна законодавча ініціатива не була ухвалена.
Нагадаємо, Путін збільшує кількість військ, а не шукає миру — Зеленський
Анастасія Князєва - pravdatutnews.com