Нідерланди завершили передачу Україні винищувачів F-16: остання партія вже відправлена

Нідерланди завершили передачу Україні винищувачів F-16: остання партія вже відправлена
Міністерство оборони Нідерландів офіційно підтвердило завершення передачі Україні винищувачів F-16. Остання партія вже вирушила до місця призначення

Фото: US Air Force

Міністерство оборони Нідерландів офіційно підтвердило завершення передачі Україні винищувачів F-16. Остання партія вже вирушила до місця призначення.

Про це повідомляє відомство. 

Міністр оборони Рубен Брекельманс назвав цей момент «ностальгічним», адже F-16 відігравали ключову роль у повітряних силах Нідерландів протягом багатьох років. «Ми прощаємося з F-16, переходячи на F-35, і я не міг уявити кращого місця для їх подальшого служіння, ніж Україна. В умовах щоденних російських авіаударів ці винищувачі є критично важливими для оборони та стримування агресії», — зазначив міністр.

Усього Нідерланди передали Україні 24 винищувачі F-16. Крім того, вони й надалі забезпечуватимуть підтримку — зокрема постачанням запчастин, боєприпасів і пального.

Нагадаємо, Дуда: Президент Трамп може вдатися до радикальніших кроків щодо Росії

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Польські винищувачі підняли у повітря через ракетну загрозу з боку Росії Польські винищувачі підняли у повітря через ракетну загрозу з боку Росії
У четвер вранці польські ВПС підняли у небо винищувачі F-16 у відповідь на ракетну атаку Росії по території України
Міністр оборони Нідерландів: переговори щодо України мають відбуватися за її участі Міністр оборони Нідерландів: переговори щодо України мають відбуватися за її участі
Рубен Брекельманс підкреслив, що участь України є обов’язковою в усіх переговорах щодо її майбутнього
Loading...
Load next