Росіяни атакували Берислав на Херсонщині: загинув чоловік

Росіяни скинули вибухівку з дрону в місті Берислав на Херсонщині.
Фото: ілстративне/depositphotos
14 вересня російські війська скинули вибухівку з дрона на одну з вулиць міста Берислав, що на Херсонщині. Внаслідок цього загинув чоловік.
Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура.
За процесуального керівництва Бериславської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом воєнного злочину, що призвів до загибелі людини (ч. 2 ст. 438 КК України).
Нагадаємо, росіяни атакували Пологівський район Запорізької області: одна людина загинула, ще одна поранена
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Росіяни атакували цивільну автівку в Херсонській області

Сьогодні вдень російські військові завдали удару по центру Сум, скинувши боєприпас із безпілотника на сквер поблизу навчального закладу
Рекомендовані

318-й день року (319-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 47 днів

У мережі з'явився перший тизер-трейлер довгоочікуваного сиквелу культової фешн-драми "Диявол носить Прада". Через 20 років після виходу оригінального фільму, Меріл Стріп та Енн Гетевей повертаються до своїх ролей

317-й день року (318-й у високосні роки) в григоріанському календарі. До кінця року залишається 48 днів
Loading...
Load next 