На Полтавщині внаслідок удару російського дрона по АЗС постраждали четверо людей

Кількість потерпілих після атаки російського безпілотника на автозаправну станцію в Полтавській області зросла до чотирьох
Фото: ДСНС
Кількість потерпілих після атаки російського безпілотника на автозаправну станцію в Полтавській області зросла до чотирьох.
Про це повідомили у ДСНС України.
Серед постраждалих — троє водіїв та касир заправки. Внаслідок удару пошкоджено будівлю станції, обладнання та кілька автомобілів.
До ліквідації наслідків залучали рятувальників, піротехніків, кінологів і спеціальну техніку. Пожежу, що виникла на місці атаки, вдалося загасити, а розбір завалів — завершити.
Нагадаємо, росіяни атакували Київщину безпілотниками: пожежі у Бориспільському та Бучанському районах
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com
Читайте також

14 липня російські війська завдали повторного удару по Сумському національному аграрному університету, цілеспрямовано атакувавши рятувальників, які працювали на місці попереднього обстрілу

У ніч на 24 липня російські війська здійснили масовану атаку на Одесу, застосувавши ударні безпілотники
Рекомендовані

Власники квартир, будинків та іншої нерухомості, право власності на яку було оформлено до 1 січня 2013 року, можуть навіть не підозрювати, що інформації про їхнє майно немає у сучасному Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.

Країни Європейського Союзу домовилися продовжити дію механізму тимчасового захисту для громадян України до 4 березня 2028 року.
Loading...
Load next 