Всеукраїнська повітряна тривога через зліт МіГ-31К: зафіксовано швидкісні цілі

Увечері неділі, 2 листопада, на всій території України було оголошено повітряну тривогу через зліт російського винищувача МіГ-31К — носія гіперзвукових ракет "Кинджал".
Повітряні сили ЗСУ повідомили, що тривогу оголосили о 23:35, передає ПравдаТУТ News.
Незабаром у небі над Чернігівщиною виявили швидкісну ціль, яка рухалася курсом на Київську та Житомирську області. Її локаційно втрачено в межах Житомирщини.
О 23:40 військові зафіксували нові швидкісні цілі на Чернігівщині, що рухалися у південно-західному напрямку. А вже о 23:50 повідомили про швидкісні цілі на півночі Сумщини, курс південно-західний. Згодом – на Житомир.
О 00:06 було оголошено відбій загрози по МіГ-31К.
До слова, нещодавно у Росії розбився винищувач МіГ-31, носій ракет «Кинджал».
Читайте також

Уночі по всій території України оголосили масштабну повітряну тривогу через загрозу російських ракетних і дронових атак

Також росіяни не виключають можливості зустрічі президентів обох країн
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності
Loading...
Load next 