Візит Анджеліни Джолі, повітряна контрабанда, марафон ветерана у пам'ять про сина | ПравдаТУТЛьвів
У новому випуску «Новини В ТЕМІ» — головні події з України та Львівщини. Анджеліна Джолі знову в Україні: акторка відвідала Херсон і зустрілася з дітьми в укритті
На Львівщині СБУ викрила “повітряну фабрику контрабанди” — батько і син переправляли сигарети дронами до Польщі. Також у випуску: скандал навколо львівського священника Дмитра Романка, допомога ЗСУ від області на понад 10 мільйонів гривень, анонс відкриття парку світла у Львові та історія ветерана Івана Дроста, який пробіг два світові марафони, присвятивши їх пам’яті загиблого сина. Завершує випуск культурна новина — прем’єра фільму «Океан Ельзи. Спостереження шторму».
Дивіться також
Рекомендовані

На Андріївському узвозі у столиці України демонтували пам’ятник російському та радянському письменнику Михайлу Булгакову.

Єврокомісія підтвердила: українці, які вже мають тимчасовий захист у ЄС, не втратять його.

Єдина вправа, що не потребує додаткових витрат, але гарантовано допомагає схуднути — це звичайна ходьба.


