Анджеліна Джолі розповіла, як під час візиту до України потрапила під загрозу дронів

Анджеліна Джолі розповіла, як під час візиту до України потрапила під загрозу дронів
Американська акторка та гуманітарна діячка Анджеліна Джолі поділилася враженнями від поїздки до південних регіонів України, зазначивши, що постійно відчувала небезпеку через російські дрони

Фото: depositphotos

У своєму дописі в Instagram Джолі написала, що протягом подорожі «чула тихе гудіння в небі», яке місцеві мешканці вже називають «сафарі на людей» — адже безпілотники постійно використовуються для переслідування й терору цивільних.

Був момент, коли нам довелося зупинитися й зачекати, поки дрон пролетить над нами. Я була в захисному спорядженні, і для мене це тривало лише кілька днів. А ці родини живуть із цим щодня, — розповіла акторка.

Вона наголосила, що люди, з якими спілкувалася, говорили не лише про фізичну небезпеку, а й про психологічне виснаження від життя під постійною загрозою. Особливо їх турбує страх бути забутими світом.

Анджеліна Джолі висловила критику на адресу світових лідерів, зазначивши, що попри величезні можливості для дипломатії вони не здатні зупинити війни — не лише в Україні, а й у Судані, Газі, Ємені, Конго та багатьох інших країнах.

Попри все, акторка зізналася, що її надихає мужність українців і самовідданість волонтерів:

Те, що дарує мені надію, — неймовірна сміливість і професіоналізм місцевих організацій та волонтерів і тих, хто їх підтримує. Якщо вони здатні знаходити в собі сили, уряди теж мають бути здатні на те саме.

Нагадаємо, американська акторка, режисерка та амбасадорка доброї волі ЮНІСЕФ Анджеліна Джолі відвідала місто Херсон. Вона побувала в кількох медичних закладах міста — зокрема у дитячій лікарні та пологовому будинку.

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Росія залежить від Китаю у виробництві дронів для війни в Україні Росія залежить від Китаю у виробництві дронів для війни в Україні
Пекін відіграє ключову роль у підтримці військової машини Росії, забезпечуючи її компонентами для виробництва дронів, що викликає нові питання щодо ефективності міжнародних санкцій
Майже 700 безпілотників пролетіли над Білоруссю за рік — ЗМІ Майже 700 безпілотників пролетіли над Білоруссю за рік — ЗМІ
Білорусь є другою після України державою, яка найбільше страждає від російських бойових безпілотників
Loading...
Load next