Пентагон привів у готовність 1,5 тисячі військових через протести в Міннесоті

Пентагон привів у готовність 1,5 тисячі військових через протести в Міннесоті
Міністерство оборони США розпорядилося підготувати близько 1500 військовослужбовців регулярної армії до можливого перекидання в штат Міннесота на тлі масових акцій протесту проти дій міграційної служби ICE.

Фото: depositphotos

Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на анонімних посадовців Пентагону.

За їхніми словами, підрозділи перевели у стан підвищеної готовності на випадок ескалації ситуації в регіоні, зокрема в Міннеаполісі, та потреби у залученні федеральних сил.

Йдеться про військових двох піхотних батальйонів 11-ї повітряно-десантної дивізії армії США, дислокованої на Алясці й підготовленої до дій у холодних кліматичних умовах.

Співрозмовник видання наголосив, що це лише «зважене планування», а остаточного рішення про перекидання військ поки не ухвалено.

Водночас The Washington Post зазначає, що використання армії для реагування на внутрішні заворушення стало б першим таким випадком з 1992 року, коли військових залучали для припинення масових безладів у Лос-Анджелесі.

До слова, жителі Америки вийшли на протести у Вашингтоні, Нью-Йорку, Бостоні проти дій Дональда Трампа у Венесуелі.

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Пентагон розпочинає звільнення до тисячі трансгендерних військовослужбовців Пентагон розпочинає звільнення до тисячі трансгендерних військовослужбовців
Міністерство оборони США ініціювало процес звільнення до 1000 військовослужбовців, які відкрито ідентифікують себе як трансгендери
У США прокоментували скорочення свого контингенту в Європі У США прокоментували скорочення свого контингенту в Європі
Командування армії США в Європі та Африці підтвердило наміри скоротити частину військових сил, дислокованих у європейських країнах.
Британія може схвалити будівництво «мегапосольства» Китаю в Лондоні попри застереження щодо безпеки Британія може схвалити будівництво «мегапосольства» Китаю в Лондоні попри застереження щодо безпеки
Уряд Великої Британії, ймовірно, уже цього тижня схвалить будівництво найбільшого в Європі посольства Китаю поблизу фінансового району Лондона, попри багаторічну критику та побоювання щодо шпигунства, стеження й тиску на китайських дисидентів
Loading...
Load next