На Барбадосі відзначають День Ерола Барроу

На Барбадосі відзначають День Ерола Барроу
21 січня на Барбадосі вшановують пам’ять Ерола Барроу — першого прем’єр-міністра та генерал-губернатора країни, одного із засновників її незалежності

Фото: depositphotos

Ерол Барроу є однією з ключових постатей в історії Барбадосу. Він заснував Демократичну лейбористську партію та очолив уряд у 1961 році. Після перемоги на виборах саме за його керівництва у 1966 році Барбадос проголосив незалежність від Великої Британії, а Барроу став першим прем’єр-міністром держави.

Під час його правління країна розпочала активний економічний розвиток. Значну увагу приділяли промисловості та туризму, який згодом став однією з провідних галузей економіки острова. Також було запроваджено систему національного медичного страхування, соціального забезпечення та безкоштовну середню освіту.

Особливе місце в історії пов’язане і з останньою волею політика: Барроу заповідав розвіяти свій прах над Карибським морем. Водночас частина його останків похована на військовому кладовищі в Нідхемс-Пойнт, де встановлено меморіал, який є одним із найбільш відвідуваних на острові.

День Ерола Барроу на Барбадосі є не лише днем пам’яті видатного державного діяча, а й символом шляху країни до незалежності та модернізації.

До слова, 21 січня погоду в Україні визначатиме область високого тиску, проте атмосферний тиск поступово знижуватиметься.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
Берегова охорона США перехопила нафтовий танкер біля Венесуели Берегова охорона США перехопила нафтовий танкер біля Венесуели
Берегова охорона Сполучених Штатів перехопила нафтовий танкер у міжнародних водах поблизу узбережжя Венесуели
ХАМАС заявив про готовність розпустити уряд у Газі за умов переходу влади до технократів ХАМАС заявив про готовність розпустити уряд у Газі за умов переходу влади до технократів
АМАС оголосив про намір розпустити свій уряд у секторі Газа після передачі управління технократичному комітету, як це передбачено мирним планом за посередництва США
Варшава перетворює метро на масштабні укриття для понад 100 тисяч людей Варшава перетворює метро на масштабні укриття для понад 100 тисяч людей
Влада Варшави розпочала реалізацію проєкту «Підземний щит», мета якого — адаптувати інфраструктуру столичного метро для використання як укриття у надзвичайних ситуаціях
Loading...
Load next