Трамп: українці виживають без тепла у -20

Трамп: українці виживають без тепла у -20
Президента США Дональда Трампа вразили умови, в яких українці змушені виживати взимку через російські атаки на енергетичну інфраструктуру

Фото: depositphotos

Президент США Дональд Трамп заявив, що його вразили умови, в яких українці змушені виживати взимку через російські атаки на енергетичну інфраструктуру.

Враження від стійкості українців

Під час розмови з журналістами, про що повідомляє Clash Report, Трамп висловив захоплення тим, як українці пристосовуються до життя без тепла.

Це дуже важко, справді важко для людей в Україні, я вам так скажу. Те, як вони живуть – без тепла, коли на вулиці 20 градусів нижче нуля… Знаєте, там дуже холодно. Здебільшого там клімат холодніший, ніж у Канаді, – висловився президент США.

За його словами, особливо вражає те, що українці роблять, аби вижити. Водночас він наголосив, що так не повинно бути.

Вони живуть без тепла. Я запитав їх: “Як ви це робите?”. І він дав мені відповідь… Це справді вражає, що вони роблять, щоб вижити. Але так жити не можна, – додав очільник Білого дому.

Нагадаємо, спецпосланець США Стів Віткофф фактично став на бік Росії, коментуючи удари по Україні. Під час спілкування з журналістами він відмовився засудити атаки на цивільну інфраструктуру, заявивши:

Вони (рф і Україна - ред.) воюють, вони стріляють одне в одного.

До слова, Трамп відкликав запрошення Канаді до Ради миру.

Евеліна Підлетейчук (практикантка) - pravdatutnews.com

Читайте також
G7 не змогла узгодити заяву щодо України через заперечення США G7 не змогла узгодити заяву щодо України через заперечення США
Саміт країн G7 завершився без спільної заяви про війну в Україні.
Трамп анонсував можливий візит свого спецпосланця до Росії Трамп анонсував можливий візит свого спецпосланця до Росії
Президент США Дональд Трамп заявив, що його спецпредставник з питань Близького Сходу Стів Віткофф, ймовірно, вирушить до Росії 6 або 7 серпня
Кіт Келлог заявив, що європейські країни не братимуть участі в переговорах щодо війни в Україні Кіт Келлог заявив, що європейські країни не братимуть участі в переговорах щодо війни в Україні
Проте він зазначив, що інтереси Європи будуть враховані
Loading...
Load next