Сина українського бізнесмена могли викрасти на Балі: у Нацполіції прокоментували перебіг розслідування

Сина українського бізнесмена могли викрасти на Балі: у Нацполіції прокоментували перебіг розслідування
Українські правоохоронці спільно з індонезійськими колегами з’ясовують обставини можливого викрадення та вбивства 28-річного громадянина України Ігоря Комарова

Фото: Instagram/yeva_mishalova

Про це повідомив начальник відділу Головного слідчого управління Національної поліції Сергій Сторожук у коментарі «Українській правді».

За його словами, слідчі Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області відкрили кримінальне провадження за фактом імовірного викрадення українців на території Республіки Індонезія. Розслідування ведуть за статтями про незаконне позбавлення волі або викрадення людини та вимагання (ч. 2 ст. 146 і ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України).

Водночас правоохоронні органи Індонезії проводять власне розслідування за схожими фактами, а також встановлюють обставини вбивства одного з громадян України.

Сторожук уточнив, що співпраця між країнами відбувається через канали Інтерполу. Правоохоронці перевіряють інформацію про можливе викрадення та вбивство українця, факти вимагання грошей у його родичів, а також займаються ідентифікацією людських решток, знайдених на території Індонезії.

Раніше індонезійська поліція повідомила, що результати ДНК-експертизи підтвердили: розчленоване тіло, яке виявили на узбережжі острова Балі, належить 28-річному українцю Ігорю Комарову. У справі про викрадення та вбивство вже затримано одного підозрюваного, ще шістьох осіб оголошено в розшук.

До слова, "Тренувався їздити на мотициклі, а потім зник" - поліція Балі розповіла деталі зникнення українця Ігоря Комарова.

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Інтерпол оголосив у розшук п’ятьох підозрюваних у вбивстві українця на Балі Інтерпол оголосив у розшук п’ятьох підозрюваних у вбивстві українця на Балі
Міжнародна організація кримінальної поліції Інтерпол оголосила у розшук п’ятьох осіб, підозрюваних у викраденні, вимаганні та вбивстві
Тіла українки та її дитини знайшли в лісі в Німеччині: підозрюваний підліток зізнався у злочині Тіла українки та її дитини знайшли в лісі в Німеччині: підозрюваний підліток зізнався у злочині
За інформацією поліції Реклінгхаузена та прокуратури Ессена, загибла жінка та дитина, віком 1 рік і 7 місяців, проживали в Дорстені
У трьох обласних управліннях поліції йдуть обшуки У трьох обласних управліннях поліції йдуть обшуки
Слідчі дії проводяться у трьох областях
Loading...
Load next