Ворог атакував Дніпропетровську і Запорізьку області: поранено трьох людей

Фото: Запорізька ОВА
Про це повідомили очільники обласних військових адміністрацій.
За словами голови Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжі, протягом дня ворог понад десять разів обстрілював три райони області, застосовуючи безпілотники та артилерію. Внаслідок атак постраждали двоє людей.
Найбільше ударів припало на Нікопольський район — під вогнем опинилися Нікополь, Покровська та Червоногригорівська громади. Там зафіксовано пошкодження багатоповерхових і приватних будинків, гаража та автомобілів. Поранення отримала 28-річна жінка.
У Павлограді через обстріл спалахнула пожежа, також пошкоджено житлові будинки та магазини. Постраждав 49-річний чоловік.
Крім того, у Миколаївській громаді Синельниківського району зайнялися автомобілі, зазнали руйнувань приватні оселі.
Водночас у Запорізькій області російські війська завдали щонайменше восьми ударів по Запорізькому району. У селищі Балабине пошкоджено житлові будинки, поранення отримала жінка, якій наразі надається медична допомога.
До слова, російські окупанти здійснили атаку FPV-дронами по Стецьківському старостаті Сумської громади. Внаслідок удару поранення отримала жінка.
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com





