У Миколаєві 19-річний юнак підпалив суд за гроші

Фото: Прокуратура України
У Миколаєві суд виніс вирок 19-річному місцевому мешканцю, який підпалив будівлю районного суду на замовлення. Його засудили до 6 років і 5 місяців позбавлення волі.
Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.
Суд визнав юнака винним в умисному пошкодженні майна шляхом підпалу. Відомо, що раніше він уже мав судимість.
За матеріалами справи, пропозицію здійснити підпал він отримав через месенджер Telegram від невідомої особи. За виконання завдання йому пообіцяли грошову винагороду, на що він погодився.
У січні 2025 року обвинувачений, використовуючи легкозаймисту суміш, підпалив приміщення Корабельного районного суду Миколаєва.
Після проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили його особу та затримали. У суді чоловік повністю визнав свою провину та очікував на вирок під вартою.
До слова, столичний диверсант підпалив автівку бійця Третьої ОШБ – його викрили.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com





