Закарпаття опинилося під атакою дронів: пролунали вибухи у Сваляві

Закарпаття опинилося під атакою дронів: пролунали вибухи у Сваляві
російські ударні БпЛА долетіли до західного регіону України під час масованої атаки 13 травня.

Фото: ШІ/ілюстративне

У середу, 13 травня, російські війська атакували Україну ударними безпілотниками. Під загрозою опинилася і Закарпатська область, де під час повітряної тривоги повідомляли про проліт ворожих дронів.

Про це пише Віталій Глагола.

За попередньою інформацією, вибухи пролунали поблизу Сваляви. Також місцеві жителі повідомляли про проліт безпілотника над Міжгірщиною.

На опублікованих у мережі відео чути характерний звук дрона та видно момент вибуху. Водночас офіційної інформації про масштаби руйнувань чи можливих постраждалих наразі немає.

Дані про наслідки атаки на Закарпаття уточнюють. Жителів області закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та залишатися в укриттях до відбою.

До слова, росія атакувала Рівненську область: є загиблі.              

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
Дрон рф поцілив у багатоповерхівку в Івано-Франківську: є поранені Дрон рф поцілив у багатоповерхівку в Івано-Франківську: є поранені
За даними міського голови, поранення отримали троє людей, загрози їхньому життю немає.
росіяни вдарили дроном по приміському поїзду на Запоріжжі: є поранені росіяни вдарили дроном по приміському поїзду на Запоріжжі: є поранені
Моніторинговий центр Укрзалізниці попередив локомотивну бригаду про повітряну загрозу.
Після атаки рф у Києві загинули 24 людини, серед них троє дітей Після атаки рф у Києві загинули 24 людини, серед них троє дітей
Внаслідок російської атаки загинули 24 людини, ще 48 дістали травми.
Loading...
Load next