Лубінець розповів, для чого йому телефонував Єрмак після звільнення з ОП

Єрмак звернувся до нього вже у статусі адвоката, коли очолив комітет у Національній асоціації адвокатів України
Лубінець розповів, для чого йому телефонував Єрмак після звільнення з ОП

Фото: архівне фото ОП

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак телефонував йому з пропозицією співпраці вже після звільнення з посади в ОП.

Про це Лубінець розповів в інтерв’ю «Радіо Свобода».

За його словами, Єрмак звернувся до нього вже у статусі адвоката, коли очолив комітет у Національній асоціації адвокатів України.

Він сказав, що зараз як адвокат займається захистом прав постраждалих від війни і запропонував співпрацю... Він запропонував підписати меморандум, – розповів Лубінець.

Омбудсмен зазначив, що відмовився від такої пропозиції, пояснивши це відсутністю необхідності у додаткових домовленостях, оскільки це могло б свідчити про недостатність наявних механізмів захисту прав людини.

До слова, 

Читайте також
У Зеленського шість претендентів на крісло керівника Офісу президента — ЗМІ У Зеленського шість претендентів на крісло керівника Офісу президента — ЗМІ
Президент Володимир Зеленський поки що не обрав нового керівника Офісу президента, а коло потенційних претендентів залишається відкритим
Зустріч Байдена та Зеленського в Україні може відбутись найближчим часом, - Єрмак Зустріч Байдена та Зеленського в Україні може відбутись найближчим часом, - Єрмак
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак анонсував можливу зустріч президентів України та Сполучених Штатів Володимира Зеленського і Джо Байдена, яка може відбутись вже найближчим часом.
Loading...
Load next