У Дніпрі після обстрілу знайшли дві сім’ї їжаків: мами загинули, частину дитинчат вдалося врятувати

У Дніпрі після обстрілу знайшли дві сім’ї їжаків: мами загинули, частину дитинчат вдалося врятувати
У Дніпрі на місці російського обстрілу виявили дві сім’ї їжаків. Унаслідок удару загинули дорослі тварини, однак частину дитинчат вдалося врятувати

Фото: depositphotos

У Дніпрі після російського обстрілу на місці руйнувань знайшли дві сім’ї їжаків. Про це повідомила начальниця управління з питань охорони культурної спадщини Надія Лиштва.

За її словами, в обох випадках загинули мами-їжачихи. З першої родини вдалося врятувати п’ятьох дитинчат — двох самців і трьох самиць. Тварини перебувають під доглядом і вже харчуються спеціальною їжею.

У другій сім’ї загинули всі п’ятеро дитинчат. Їх виявили комунальні працівники серед уламків трамвайної колії. Ще одне маля вижило та наразі перебуває під опікою працівниці електротранспорту, яка має досвід догляду за їжаками.

Рятувальники та волонтери продовжують працювати на місцях руйнувань, фіксуючи наслідки обстрілу та допомагаючи постраждалим тваринам.

До слова, після нічного обстрілу затримуються потяги – Укрзалізниця.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
Передавав рф дані про переміщення ЗСУ і розташування підрозділів Нацгвардії: дніпрянину вручили підозру Передавав рф дані про переміщення ЗСУ і розташування підрозділів Нацгвардії: дніпрянину вручили підозру
Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Загострення на Донбасі: ТКГ провела позачергове засідання через обстріли Авдіївки Загострення на Донбасі: ТКГ провела позачергове засідання через обстріли Авдіївки
Україна виступила за те, щоб підгрупа ТКГ була частиною координаційного механізму і допомагала верифікувати порушення режиму припинення вогню.
Loading...
Load next