Новою головою партії "Слуга народу" стала нардепка Шуляк
Новою головою партії "Слуга народу" стала нардепка від цієї політсили Олена Шуляк.

Нардепка Олена Шуляк стала новою головою політичної партії "Слуга народу". Таке рішення було ухвалено сьогодні на з'їзді партії. Про це повідомила речниця фракції "Слуга народу" Юлія Палійчук у Telegram.
Олена Шуляк очолила партію "Слуга народу". Таке рішення ухвалив партійний з'їзд 15 листопада. Кандидатура Олени Шуляк була єдиною на цю посаду, – ідеться у повідомленні.

Зазначимо, народна депутатка народилася в 1976 році, до обрання в парламент працювала генеральним директором ТОВ "Мідланд Девелопмент Україна".
Новина доповнюється.
Карина Бовсуновська - pravdatutnews.com
Читайте також

Голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк пояснила, що вибори в Україні після війни можуть відбутися лише через шість місяців

Раніше Разумков заявляв, що не має конфлікту з партією "Слуга народу".

Закон про олігархів покликаний монополізувати ЗМІ в руках президента.
Рекомендовані

Третій президент України Віктор Ющенко розповів, що нині вся його родина — діти й онуки — перебувають удома, в Україні.

На автосалоні в Ченду китайський концерн BAIC представив свій новий флагман — Taitan 700, рамний плагін гібридний позашляховик, який одразу привернув увагу як потужністю, так і рівнем оснащення.

Чимало людей помилково вважають, що приготування їжі руйнує поживні речовини. Але це не завжди так; деякі овочі корисніші в приготованому вигляді, ніж у сирому.
Loading...
Load next