На Львівщині горить центральний тепловий пункт (фото)

Причини займання встановлюються.
Сьогодні зранку, 16 листопада, у місті Новояворівськ виникла пожежа у центральному тепловому пункті-2 (вул.Ст.Бандери,34а). Повідомляє Діло.
У першому мікрорайоні два садки, дві школи та ліцей без світла.
У зв’язку з загорянням припинемо постачання електроенергії по вул.Ст.Бандери, вул.С.Стрільців та вул.Львівська, вул.І.Франка.
Зазначимо, що пожежа виникла у частині єдиного майнового комплексу, переданого в ефективне управління НАК Нафтогаз.
Рятувальники загасили пожежу. Про постраждалих не повідомляється.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Опалювальний сезон у Новояворівську відкладуть на три тижні через пожежу, яка трапилась 16 листопада на центральному тепловому пункті.

Жителі Львівської області продовжують спалювати суху траву та сміття, як на своїх присадибних ділянках, так і в полі.
Рекомендовані

Один з ключових напрямків - перенесення війни на територію Росії

Samsung офіційно представила нове покоління складаних смартфонів — Galaxy Fold8 Ultra, Galaxy Fold8 та Galaxy Flip8.

Під час Чемпіонату світу з футболу 2026 року головним фінансовим тріумфатором став не гравець на полі, а екслегенда англійського футболу Девід Бекхем.
Loading...
Load next 