Сесія львівської міськради таки відбулась після карантинної перерви

Сесія львівської міськради таки відбулась після карантинної перерви
Засідання переносили, оскільки частина депутатів і посадовців мерії хворіли на коронавірус.

Засідання переносили, оскільки частина депутатів і посадовців мерії хворіли на коронавірус. Та нині їм все ж вдалося зібратися у стінах Шевченківської райадміністрації, щоб розглянути майже 500 питань. І хоча  журналістів всередину пускали неохоче.

На цій черговій сесії міської ради на порядок денний було винесено майже 500 питань. Зокрема була пропозиція зробити громадський транспорт доступним для маломобільних груп населення. Зокрема переобладнати старі трамваї на низькопідлогові. Однак, посадовці зазначають, що таке оновлення не може бути одномоментним.

Своєю чергою, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Олександр Одинець розказав: "Міська рада за останні декілька років зробила колосальний скачок в даному напрямку шляхом оновлення комунального транспорту. У нас зараз курсує 240 низькопідлогових автобусів великогабаритних, 28 автобусів низькопідлогових, які забезпечують доступність малогабаритних. У нас 9 трамваїв низько підлогових та сучасних, а також 25 тролейбусів".

А ось за модернізацію трамваїв за кредитні кошти європейських банків та оновлення транспортної інфраструктури депутати міськради голосувати відмовились.Пояснили це тим, що мають питання до технічних та візуальних частин. Та чиновники сподіваються, що це рішення розглянуть ще раз на наступних засіданнях.

"Коли ми беремо в ремонт старий трамвай, ми з нього робимо повністю сучасний із системою кондиціювання, повністю оновлюється вся тягова та електрична складові, керування, салон і в низькопідлогових справах. Прикро, звичайно, що сьогодні не підтримали дану ухвалу. Ми втрачаємо час", - додав він.

Також депутати прийняли позитивне рішення з розробки змін до плану зонування Шевченківського району. Тож в управлінні архітектури та урбаністики вже малюють амбітні плани щодо робіт у житловому районі Під Голоском. Тут планують додатково озеленити район та розширити соціальну інфраструктуру.

Також начальник управління архітектури та урбаністики львівської міськради Антон Коломєйцев зазначив: "Зараз триває активна робота в управлінні архітектури над конкурсним завданням для нового освітнього центру, скажімо, комплексу школи та садка. Вона буде знаходитися між умовно під районом вулиці Під Голоско та району вулиці Малоголосківської".

А от петиція щодо преміювання двірників ОСББ і ЖБК по 5000 гривень набрала менше половини голосів і не була ухвалена.

Депутат Львівської Міськради Ігор Зінкевич повідомив: "Я ще раз хочу подякувати всім двірникам, що вони взялися за свою роботу і дійсно старалися зробити цю гігієну для мешканців, які живуть в тих чи інших будинках. Особисто я не поділяю: комунальні чи ОСББ. На жаль, депутати не помітили наскільки було активне прибирання та ОСББ, в тому числі й в тих будинках, в яких вони проживають. І сьогодні не проголосовано за петицію, яку запропонував Ігор Кідик".

А одне зі скандальних питань про закупівлю додаткових 10 «швидких» для міської лікарні швидкої допомоги сьогодні навіть не розглядали, а перенесли на наступне засідання сесії.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Loading...
Load next