Кулеба назвав умову зустрічі Зеленського і Путіна

Кулеба назвав умову зустрічі Зеленського і Путіна
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що зустріч президентів України та Росії Володимира Зеленського та Володимира Путіна може відбутися лише за однієї умови - після того, як Україна переконається, що зустріч стосуватиметься війни на сході України і Криму.

Про це в інтерв'ю Радіо НВ повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Зустріч відбудеться тоді, коли ми, Київ, переконаємося, що на цій зустрічі ми зможемо предметно обговорити ті питання, які для нас є ключовими. Ми не будемо зустрічатися з Путіним для того, щоб не говорити про Донбас і Крим, - повідомив Кулеба.

Зокрема Кулеба зазначив, що зустріч Путіна і Зеленського народжується дуже важко. Також водночас  міністр додав, що українська сторона готова до розмови, і його головна тема - це припинення війни та мир в Україні. Це основні питання, які Зеленський хоче обговорити із Путіним під час майбутньої зустрічі.

Зрештою міністр також упевнений, що якщо ця зустріч все ж таки відбудеться, то президент України буде дуже жорстко і принципово захищати українські інтереси.

Нагадаємо, на вчорашній великій пресконференції Володимир Зеленський заявив, що зустріч з Путіним може пройти або на Донбасі, або на нейтральній території.

Читайте також
Трамп заявив, що домігся укладенню мирної угоди між ДР Конго та Руандою Трамп заявив, що домігся укладенню мирної угоди між ДР Конго та Руандою
За його словами, підписання угоди має відбутися 23 червня у Вашингтоні
Росія погрожує агресивною відповіддю на перекидання військ НАТО у Східну Європу Росія погрожує агресивною відповіддю на перекидання військ НАТО у Східну Європу
У Державній думі Росії раптом побачили «розгойдування ситуації» з боку США.
Запорукою успішного протистояння агресії рф є героїзм української армії та дієві санкції, – Андрій Єрмак Запорукою успішного протистояння агресії рф є героїзм української армії та дієві санкції, – Андрій Єрмак
авдяки довгостроковому ефекту санкції мають ускладнити можливості для провадження москвою агресивної політики в майбутньому.
Loading...
Load next