У двох суддів знайшли незадеклароване майно сумарно на 6,5 млн гривень - НАЗК

У двох суддів знайшли незадеклароване майно сумарно на 6,5 млн гривень - НАЗК
Віктор Кривенко не задекларував земельну ділянку в Криму, а Олександр Касмінін - квартиру в Києві.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) завершило повну перевірку декларацій суддів Конституційного Суду України (КСУ). У деклараціях двох суддів КСУ виявлено ознаки кримінального правопорушення. Про це йдеться на сайті НАЗК, пише "ПравдаТУТ News".

Так, ознаки кримінального правопорушення за ст. 366-2 Кримінального кодексу України (декларування недостовірної інформації) виявлено за результатами перевірки декларацій таких суддів:

  • Віктор Кривенко. Недостовірні відомості – 4 млн гривень. Суддя не задекларував земельну ділянку в Автономній Республіці Крим, яка йому належить.
  • Олександр Касмінін. Недостовірні відомості – 2,4 млн гривень. Суддя не вказав відомості про вартість квартири загальною площею 150,5 м2 у м. Києві.

Інформацію про виявлені ознаки кримінальних правопорушень НАЗК передало до НАБУ.

Також у декларації за 2019 рік судді КСУ Володимира Мойсика, перевірку якої НАЗК розпочало на підставі звернення про можливе недостовірне декларування, виявлено ознаки адміністративного правопорушення. НАЗК встановило, що суддя не вказав у декларації дохід у сумі 239 тис. грн, отриманий у вигляді звільнення від сплати боргу за кредитним договором. 

У деклараціях п’яти суддів КСУ – Олександра Тупицького, Ігоря Сліденка, Сергія Саса, Віктора Городовенка, Віктора Колісника виявлено незначні порушення, які не тягнуть за собою адміністративну чи кримінальну відповідальність, - зазначили на сайті НАЗК.

Нагадаємо, раніше США ввели санкції проти колишнього очільника Конституційного суду України Олександра Тупицького, зокрема за отримання грошового хабаря під час служби в українській судовій системі.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
"Подарунок від батьків": "слуга народу" Ковальов задекларував купівлю "4 каналу" "Подарунок від батьків": "слуга народу" Ковальов задекларував купівлю "4 каналу"
Раніше співвласниками каналу були Дмитро Добродомов і Андрій Мисик, після того, як у вересні 2021-го зі складу власників вийшов Максим Варламов.
Колишнього голову "ПриватБанку" Дубілета взяли під домашній арешт в Ізраїлі Колишнього голову "ПриватБанку" Дубілета взяли під домашній арешт в Ізраїлі
Наразі Національне антикорупційне бюро України направило затриманому документи про підозру в справі "Приватбанку", оскільки його і інше колишнє керівництво ПриватБанку підозрюють в розкраданні 8 млрд гривень в 2016 році.
Loading...
Load next