"Банкова дала вказівку порушити закон": Шабунін заявив, що ОП готує знесення конкурсу на директора НАБУ

"Банкова дала вказівку порушити закон": Шабунін заявив, що ОП готує знесення конкурсу на директора НАБУ
За словами Шабуніна, Зеленський хоче прострочити рішення КМУ про формування конкурсної комісії, щоб потім знести/підвісити весь процес через ОАСК.

Якщо рішення Уряду не буде найпізніше в понеділок, значить Банкова дала вказівку порушити закон, щоб підірвати конкурс на директора НАБУ. Про це пише у Facebook керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Як ми і попереджали, ОП готує знесення конкурсу на директора НАБУ (Банкова в істериці від експертів, делегованих міжнародниками). В цьому конкурсі міжнародні експерти мають визначальний голос, саме тому Банкова готується знести весь конкурс (бо впливати на нього, як з САП, не зможе). Якщо коротко, то Зеленський хоче прострочити рішення КМУ про формування конкурсної комісії, щоб потім знести/підвісити весь процес через ОАСК, — заявив він. 

Так от, в сьогоднішньому порядку денному Уряду цього питання немає. Це значить, що для прийняття цього рішення залишається лише засідання в понеділок (14.02). Чи знає про цей дедлайн влада? Точно знає — це пряма норма закону. Плюс ми окремо наголосили про це і Офісу Зеленського, і КМУ. Плюс окремо про це їм нагадали міжнародники. Тобто якщо рішення КМУ НЕ буде найпізніше в понеділок, значить Банкова дала вказівку порушити закон, щоб підірвати конкурс на директора НАБУ. Кандидат в президенти України В. Зеленський: "Якщо я коли-небудь в житті порушу закон, я піду сам". Для порівняння, Порошенко законно провів конкурс на директора НАБУ, за підсумками якого було призначено А.Ситника, — додав Шабунін. 

Нагадаємо, раніше екссуддя Чаус звинуватив НАБУ у провокаціях у своїй вступній промові на суді.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Посли G7 чекають від Зеленського на «конкурентне обрання» нового голови НАБУ та швидкий відбір очільника САП Посли G7 чекають від Зеленського на «конкурентне обрання» нового голови НАБУ та швидкий відбір очільника САП
Співбесіди кандидатів на посаду керівника САП відбудуться 21 грудня 2021 року, після чого конкурсна комісія визначиться з переможцем.
НАБУ та САП здійснили обшуки в Харкові у помічників нардепа Куницького (відео) НАБУ та САП здійснили обшуки в Харкові у помічників нардепа Куницького (відео)
Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура проводять обшуки у справі, пов’язаній із народним депутатом від "Слуги народу" Олександром Куницьким.
Чи будуть затримувати Порошенка в аеропорту: ЗМІ дізналися про рішення Банкової Чи будуть затримувати Порошенка в аеропорту: ЗМІ дізналися про рішення Банкової
Голова «ЄС», швидше за все, отримає можливість самостійно прийти до Печерського суду об 11:00.
Loading...
Load next