"Ми прийдемо і вас розвалимо": голова ОДА заявив про підкріплення у Миколаєві (відео)
!["Ми прийдемо і вас розвалимо": голова ОДА заявив про підкріплення у Миколаєві (відео)](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/news/2022/03/08/kim.jpeg)
Миколаїв отримав підкріплення та техніку. Про це повідомив голова Миколаївськох ОДА Віталій Кім у вівторок, 8 березня, додавши, що буде наступ на окупанта. Повідомляє в Telegram Кім.
Цієї ночі було мало обстрілів, знаємо, що ворог виснажений. А ось ми отримали підкріплення, до нас зайшли хлопці з технікою. Ми готуємо наступ. Ми чесні, ми попереджаємо – ми прийдемо і вас розвалимо. Тож чекайте, я скоро до вас прийду. І звільнятимемо Миколаївщину саме з 8 березня. Бути добру! - написав він у Telegram.
Миколаївський аеропорт, куди намагалися зайти окупанти, залишається під контролем Збройних сил України.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також
![Путіна до Гааги не довезуть - юрист-міжнародник](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2022/03/17/put.jpg)
Юрист переконаний, що поплічники Путіна зроблять все, щоб він пішов у інший світ до статусу підсудного.
!["Ми будемо разом робити все, щоб Україна була вільною і незалежною": Олексій Рєзніков відвідав Миколаївську область (фото)](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2021/11/14/571fd27d33ad57cbc60e9435330ae441d8ad8915.jpg)
Під час робочої поїздки до Миколаївської області Олексій Резніков назвав українських морпіхів мотивованими професіоналами своєї справи.
Рекомендовані
![Зеленський оцінив перспективи повернення окупованих територій](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2025/02/10/3.jpg)
Президент України Володимир Зеленський висловив упевненість у поверненні територій, захоплених Росією, шляхом дипломатичних переговорів.
![Ізраїль наніс чисельних ударів по Сирії, включно зі столицею Дамаском](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2024/12/10/ap18104517414316-1-640x400.jpg)
10 грудня, Армія оборони Ізраїлю протягом ночі та ранку наносила удари по Сирії. Внаслідок обстрілів знищено дослідницький центр сирійського міністерства оборони та військово-морський флот Асада.
Loading...
Load next