ЄС схвалив виділення Україні до 9 млрд євро макрофінансової допомоги

Європейська рада за підсумками саміту ухвалила рішення надати Україні макрофінансову допомогу в розмірі до дев’яти мільярдів євро. Про це повідомляє "Європейська правда".
Європейська рада відзначає, що Європейська комісія незабаром представить пропозицію про надання Україні нової виняткової макрофінансової допомоги в розмірі до дев’яти мільярдів євро у 2022 році, – йдеться у заключному комюніке.
Також Єврорада закликає Комісію швидко представити свої пропозиції щодо підтримки Європейським Союзом розбудови України в співпраці з міжнародними партнерами, організаціями та експертами.
Нагадаємо, що завершено розслідування щодо Януковича та Богатиря.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Євросоюз планує виділити Україні €35 мільярдів у 2025 році для підтримки економіки та наближення до Єдиного ринку ЄС

Про це заступник міністра оборони Ганна Маляр написала у фейсбуці.
Рекомендовані

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа
Loading...
Load next