"Я шокований. Ізраїль нам нічого не дав", - Зеленський

"Я шокований. Ізраїль нам нічого не дав", - Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що шокований відсутністю допомоги Україні від Ізраїлю з початку повномасштабного вторгнення росії. Заявив Зеленський в інтерв'ю Ouest-France.

Я шокований. Не розумію. Ізраїль нам нічого не дав, нічого, нуль... Я розумію, що вони повинні захищати свою землю, але я отримав інформацію про те, що Ізраїль експортує своє озброєння в інші країни.

Я констатую факти: були дискусії з керівництвом Ізраїлю, і це не допомогло Україні. Чому б не дати нам протиповітряну оборону?

 Зеленський наголосив, що не звинувачує лідерів країни, а просто констатує факт.

Президент також заявив про вплив росії на Ізраїль.

Можна помітити вплив росії на Ізраїль. Я розглядаю Ізраїль як незалежну державу, – додав він.

Водночас Зеленський переконаний, що громадянське суспільство в Ізраїлі все ж підтримує Україну.

Нагадаємо, що російсько - українська війна: наші підрозділи протиповітряної оборони знищили два БпЛА окупантів (відео).

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 172
 
Читайте також
"Істерія, яка сьогодні нагнітається з боку РФ": Данілов у прямому ефірі пояснив, для чого Росія пересуває свої війська на кордоні "Істерія, яка сьогодні нагнітається з боку РФ": Данілов у прямому ефірі пояснив, для чого Росія пересуває свої війська на кордоні
Начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов в інтерв'ю Military Times заявив, що Росія сконцентрувала понад 92 тисячі військових біля кордонів з Україною.
Голова МЗС Туреччини зустрівся з Кулебою у Львові та пообіцяв продовжити зусилля для припинення війни в Україні Голова МЗС Туреччини зустрівся з Кулебою у Львові та пообіцяв продовжити зусилля для припинення війни в Україні
Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу зустрівся з головою МЗС України Дмитром Кулебою у Львові
Loading...
Load next