У білорусі ввели режим "контртерористичної операції" - МЗС рб

У білорусі ввели режим "контртерористичної операції" - МЗС рб

У білорусі запровадили режим "контртерористичної операції" через нібито "загрозу з боку сусідніх країн". Про це заявив міністр закордонних справ білорусі Володимир Макей в інтерв'ю російському виданню "Известия".

Голова нашої країни провів низку нарад із силовими структурами, запроваджено режим контртерористичної операції, — заявив Макей.

Він додав, що це нібито необхідно для здійснення захисту громадян республіки. Також за його словами, рішення було прийнято "через дані про плани деяких держав, що надійшли".

Була інформація про те, що з боку окремих суміжних держав плануються провокації, пов'язані майже з захопленням окремих ділянок території білорусі, - сказав Макей.

Нагадаємо, що "НАТО надасть Україні засоби для боротьби з дронами" – Столтенберг.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
ICAO підготувала звіт про примусову посадку в Мінську літака Ryanair із Протасевичем ICAO підготувала звіт про примусову посадку в Мінську літака Ryanair із Протасевичем
23 травня літак ірландської авіакомпанії Ryanair, який летів з Афін до Вільнюса, екстрено здійснив посадку в мінському аеропорту через повідомлення про мінування. Цим рейсом летів колишній головний редактор Telegram-каналу Nexta Роман Протасевич, під час перевірки документів в аеропорту його затримали.
Польща закрила кордон з Білоруссю Польща закрила кордон з Білоруссю
Рішення ухвалили через старт російсько-білоруських навчань «Запад-2025»
Loading...
Load next