Литва передала Україні ще дві відремонтовані САУ PzH 2000

Литва передала Україні ще дві відремонтовані САУ PzH 2000

Литва передала Україні ще дві відремонтовані самохідні артилерійські установки PzH 2000. Про це у Twitter повідомив міністр оборони країни Арвідас Анушаускас.

Ще дві гаубиці PzH 2000 було відремонтовано та доставлено до України. Разом із боєприпасами, - написав Анушаускас.

У вересні Анушаускас повідомив, що його країна бере на себе нову місію – ремонт САУ PzH 2000, які належать Україні.

14 жовтня повідомлялося, що до України після ремонту у Литві повернулися самохідні артилерійські установки PzH 2000.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 38
 
Читайте також
США не закриватимуть українське небо, тому що не хочуть ув’язуватись у війну — Псакі США не закриватимуть українське небо, тому що не хочуть ув’язуватись у війну — Псакі
Сполучені Штати не оголошуватимуть український повітряний простір безполітною зоною, оскільки це вимагатиме американської військової присутності та фактично зробить США стороною конфлікту, що може створити потенціал для війни між двома ядерними державами.
Туреччина пропонує варіанти звільнення захисників Маріуполя з "Азовсталі" – Джемілєв Туреччина пропонує варіанти звільнення захисників Маріуполя з "Азовсталі" – Джемілєв
Наразі триває пошук способів порятунку бійців.
Операція з ''вагнерівцями'' відбувалася з відома США: на Банковій розкритикували матеріал американського видання (фото) Операція з ''вагнерівцями'' відбувалася з відома США: на Банковій розкритикували матеріал американського видання (фото)
Телекомпанія CNN оприлюднила нові деталі про операцію спецслужб, що мала на меті затримання влітку 2020 року російських найманців, однак в Офісі Президента цю інформацію намагаються спростувати.
Loading...
Load next