Данілов назвав два напрямки, де російські війська можуть піти в наступ

Данілов назвав два напрямки, де російські війська можуть піти в наступ

Під час наступного запланованого наступу російські окупаційні війська можуть піти на північному сході від Харкова чи на південь від Запоріжжя. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв'ю Reuters.

За словами Данілова, окупанти, як і раніше, намагаються вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Однак під час запланованого наступу армія росії може завдати удару в інших регіонах.

Українські війська готові до того, що кремль готується завдати нового удару. При цьому Данілов вважає, що під атакою можуть опинитися певні райони Харківщини та Запоріжжя.

Спроби наступу або на Харківському, або на Запорізькому напрямку, звичайно, будуть зроблені. Наскільки вони будуть успішними, залежатиме від нас, – зазначив Данілов.

Водночас інші високопоставлені українські офіційні особи, зокрема Президент Володимир Зеленський, також заявили, що москва спробує провести ще один великий наступ. Для цього агресор має намір задіяти мобілізованих росіян.

Данілов пояснив, що диктатор володимир путін затіяв новий наступ саме в цей період, щоб показати своїм громадянам хоч якісь результати у річницю повномасштабного вторгнення в Україну.

Їм потрібно щось показати перед своїм народом, і вони мають бажання зробити щось велике, як вони це бачать, до цієї дати, – сказав Данілов.

Нагадаємо, що Зеленський підписав указ про допомогу постраждалій від землетрусу Туреччині.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 27
 
Читайте також
Наступ росіян гальмується через затяжний дощ на Луганщині, — Гайдай (відео) Наступ росіян гальмується через затяжний дощ на Луганщині, — Гайдай (відео)
Така ситуація "піде нам на руку".
путін може спробувати знову вторгнутися на Київ, попри зміну стратегії, — CNN путін може спробувати знову вторгнутися на Київ, попри зміну стратегії, — CNN
Проте, очевидно, що путін збирається розпочати новий жорстокий наступ на Донбасі.
Наступ Росії спричинить появу від 3 до 5 мільйонів українських біженців - Резніков Наступ Росії спричинить появу від 3 до 5 мільйонів українських біженців - Резніков
Резніков вважає, що повномасштабна війна в Україні обернеться кризою й для Європи.
Loading...
Load next