Ордер на арешт путіна: Костін пояснив, які заходи здійснюються для пошуку та затримання підозрюваного

Ордер на арешт путіна: Костін пояснив, які заходи здійснюються для пошуку та затримання підозрюваного

Для пошуку та затримання підозрюваного у скоєнні злочинів, Міжнародний кримінальний суд звертається до держав-учасниць Римського статуту, а також до міжнародної організації кримінальної поліції “Інтерпол”. Про це повідомив генеральний прокурор Андрій Костін на брифінгу, коментуючи ордери на арешт МКС російського диктатора володимира путіна.

В першу чергу, після отримання ордеру судової палати до судового провадження, вживаються заходи щодо пошуку та затримання підозрюваних. Для цього МКС звертається до держав-учасниць Римського статуту та з проханням про арешт та про передачу особи до Міжнародного кримінального суду, – зазначив він.

Генпрокурор пояснив, що держава-учасниця, яка отримала такий запит, невідкладно вживає заходів до арешту відповідної особи. МКС також може користуватися можливостями “Інтерполу”.

У разі затримання та передачі особи до суду, чи після добровільної явки до суду, палата досудового провадження проводить слухання з метою затвердження обвинувачення. Костін наголосив, що такі слухання можуть проводитися навіть у відсутності підозрюваних.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 499
 
Читайте також
Арешт владіміра путіна: Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер Арешт владіміра путіна: Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер
Реакція з боліт не забарилась.
Президентка Європарламенту підтримує міжнародний трибунал над керівництвом росії (відео) Президентка Європарламенту підтримує міжнародний трибунал над керівництвом росії (відео)
До створення міжнародного трибуналу над політичним керівництвом рф закликав керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.
Loading...
Load next