Південна Корея надасть Україні понад $2 млрд на післявоєнну відбудову

Президент Південної Кореї Юн Сок Йоль заявив, що Сеул надасть Україні додатково 2,3 мільярда доларів допомоги на відбудову країни через російську війну.
Про це повідомляє Yonhap.
Це продемонструє нашу відповідальну роль як глобальної ключової держави у виділенні провідної допомоги для відновлення миру в Україні та закладе основу для нашої повноцінної участі у майбутній відбудові України, – наголосив президент.
300 мільйонів доларів Південна Корея надасть у 2024 році як гуманітарну допомогу і ще 2 мільярди доларів – як довгострокову допомогу (кредити під низькі відсотки через Фонд співробітництва економічного розвитку) починаючи з 2025 року.
Нагадаємо, Польща планує подвоїти виробництво САУ KRAB
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Угода була підписана 11 лютого між урядами двох країн

Йдеться зокрема про артилерію, боєприпаси та зенітну зброю.
Рекомендовані

Volkswagen ID.Era 8X — новий плагін-гібридний кросовер, який стане найдоступнішим серед великих моделей бренду.

Ольга Сумська відверто розповіла, що вже певний час вони з Віталієм Борисюком сплять у різних кімнатах.

Під час воєнного стану не всі українські пенсіонери можуть безперешкодно виїжджати за кордон, адже для колишніх військових, правоохоронців та інших військовозобов’язаних можуть діяти окремі обмеження.
Loading...
Load next 