Індія готує угоду з чотирма країнами Європи щодо інвестиції на $100 мільярдів - Bloomberg

Індія готує угоду з чотирма країнами Європи щодо інвестиції на $100 мільярдів - Bloomberg

Відповідно до угоди з Індією чотири європейські держави протягом 15 років можуть інвестувати в економіку цієї країни до 100 млрд дол. США.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на власні джерела.

Індія близька до укладення унікальної торговельної угоди, у рамках якої невелика група європейських держав інвестує до 100 млрд дол. протягом 15 років в обмін на полегшений торговельний доступ до найбільш населеної країни світу, - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що Європейська асоціація вільної торгівлі, до якої входять Швейцарія, Норвегія, Ісландія та Ліхтенштейн пообіцяли Індії інвестиції у рамках торговельної угоди, переговори щодо якої близькі до завершення.

Рамки угоди уже були погоджені, й тепер обговорення точиться довкола остаточної суми інвестицій, яка може сягнути 100 млрд дол. протягом 15 років, - стверджує Bloomberg.

Індія прагне юридично зобов’язати підписантів інвестувати цю суму. Однак обіцяні кошти, ймовірно, будуть оформлені як “мета” без юридичних механізмів примусу до інвестицій. “Якщо угоди буде досягнуто, вона стане першим випадком подібного інвестиційного зобов’язання, вписаного у договір про вільну торгівлю з Індією”.

Планується, що інвестиції дозволять створити в Індії понад 1 млн робочих місць.

Нагадаємо, Міжнародні поліцейські сили розшукали вісьмох українських дітей, депортованих Росією

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Роснєфть знову залишить Україну без поставок дизеля Роснєфть знову залишить Україну без поставок дизеля
У травні Україна може зіткнутися з дефіцитом дизпалива в розмірі 270 000 тонн. Причина — відсутність експорту Роснєфти і запланований ремонт на Мозирському НПЗ в Білорусі.
Loading...
Load next