Ле Пен підозрюють у незаконному фінансуванні президентської кампанії

Ле Пен підозрюють у незаконному фінансуванні президентської кампанії

Паризька прокуратура розпочала судове розслідування проти Марін Ле Пен за підозрою в незаконному фінансуванні президентської кампанії на виборах 2022 року.

Про це повідомляє BFMTV, якому підтвердили інформацію у правоохоронних органах.

Зазначається, що судове розслідування відкрили зокрема за "фактами незаконного привласнення майна особами, які виконують державні функції" та "підробкою чи використанням підробок".

У матеріалі акцентується, що кандидатам під час виборів у Франції не можна перевищувати витрати, межа яких встановлена законом. Комісія перевіряє передвиборчі рахунки кожного кандидата на підставі рахунків-фактур з метою встановити, що вони дійсно не перевищують лімітів.

Якщо кандидати діяли згідно з правилами, держава відшкодовує частину витрат їхньої передвиборчої кампанії. У протилежному випадку - комісія може зменшити суму відшкодування й за необхідності передати справу до суду.

На такій підставі комісія повідомила прокуратурі Парижа факти стосовно передвиборчої кампанії Ле Пен у 2022 році, які можуть передбачати кримінальні злочини. Рішення розпочати судове розслідування прийняли після звіту Національної комісії з обліку кампаній та політичних фінансів у 2023 році.

Нагадаємо, Фіцо: Словаччина не готова зняти заборону на імпорт української сільгосппродукції продукції

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Зеленський терміново обговорив з Макроном загострення на Донбасі Зеленський терміново обговорив з Макроном загострення на Донбасі
Президент Володимир Зеленський провів термінову телефонну розмову з французьким колегою Еммануелем Макроном щодо загострення ситуації на Донбасі.
Loading...
Load next