Ізраїль скасував звільнення палестинських ув'язнених

Ізраїль скасував звільнення палестинських ув'язнених
Ізраїль скасував заплановане на 30 січня звільнення палестинських ув’язнених у межах обміну з ХАМАС

Ізраїль скасував заплановане на 30 січня звільнення палестинських ув’язнених у межах обміну з ХАМАС. Причиною такого рішення стали безлади, що виникли під час передачі ізраїльських заручників Червоному Хресту.

Про це повідомляє The Times of Israel.

Як повідомляють ЗМІ, Управління в’язниць Ізраїлю отримало відповідну вказівку від влади після появи кадрів хаосу в Секторі Газа. На відео видно, як натовп оточує заручників, яких ведуть до автобусів Червоного Хреста, а також штовхає транспорт організації.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху засудив ситуацію, назвавши її "ще одним доказом незбагненної жорстокості ХАМАС". Президент Ісаак Герцог також висловив обурення хаосом, що стався під час обміну.

Уряд Ізраїлю вимагає від ХАМАС гарантій, що наступні обміни відбуватимуться у безпечній обстановці. За даними видання "Новости Израиля", палестинських ув’язнених вже вивезли з території в’язниці, коли обмін було призупинено.

Раніше того ж дня ХАМАС передав Ізраїлю вісьмох заручників, серед яких троє ізраїльтян і п’ятеро громадян Таїланду. Натомість Ізраїль мав звільнити 110 палестинських ув’язнених, зокрема активіста ХАМАС Мухаммада Абу Уарду, засудженого до 48 довічних термінів за організацію терактів.

Нагадаємо, Ізраїль і ХАМАС розпочали другий етап обміну полоненими: звільнення понад 100 осіб

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Макрон попередив про катастрофічні наслідки операції Ізраїлю в Газі Макрон попередив про катастрофічні наслідки операції Ізраїлю в Газі
Президент Франції висловив занепокоєння, що військова операція, яку Ізраїль готує в Газі, може поглибити конфлікт у всьому регіоні
Прем’єр Ізраїлю назвав вимоги для припинення бойових дій у Газі - The Guardian Прем’єр Ізраїлю назвав вимоги для припинення бойових дій у Газі - The Guardian
Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що Ізраїль готовий припинити бойові дії в секторі Гази, однак лише за дотримання чітких умов, що гарантують національну безпеку
Посланник Трампа розпочав переговори щодо припинення вогню в Газі та звільнення заручників Посланник Трампа розпочав переговори щодо припинення вогню в Газі та звільнення заручників
Майбутній посланник з питань Близького Сходу в адміністрації Дональда Трампа, Стів Віткофф, відвідав Ізраїль і Катар
Loading...
Load next