Президент США Дональд Трамп: ми досягаємо прогресу в переговорах щодо припинення війни

Президент США Дональд Трамп: ми досягаємо прогресу в переговорах щодо припинення війни
Дональд Трамп поділився з журналістами, що Сполучені Штати активно працюють над зупинкою війни між Україною та Росією

Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати досягли певного прогресу в переговорах для припинення війни між Росією та Україною. Однак він утримався від розголошення деталей своїх переговорів з російським лідером Володимиром Путіним.

Про це пише Reuters.

Розмовляючи з журналістами на борту Air Force One, Трамп зазначив, що вони з путіним були в контакті. 

Однак він не уточнив, чи розмовляв з лідером рф до інавгурації або ж після, натомість президент сказав: «У мене це було. Скажімо так, у мене це було... І я очікую ще багато розмов. Ми повинні закінчити цю війну».

Республіканець відмовився надавати подробиці та додав: «Я вірю, що ми досягаємо прогресу. Ми хочемо зупинити українсько-російську війну».

Трамп підкреслив, що Сполучені Штати підтримують зв’язок як з Росією, так і з Україною. Нещодавно видання New York Post повідомило, що в інтерв’ю Трамп розповів про свою телефонну розмову з Путіним, під час якої він намагався домовитися про припинення війни в Україні.

Зокрема, президент США заявив, що путіну «небайдужі» вбивства на полі бою. «Він хоче, щоб люди перестали вмирати», — вважає він.

Однак речник російського лідера дмитро пєсков не зміг підтвердити чи спростувати інформацію про розмову.

Нагадаємо, Зеленський оцінив перспективи повернення окупованих територій

Анастасія Князєва - pravdatutnews.com

Читайте також
Трамп підкреслив позитивні результати телефонних розмов із Путіним та Зеленським Трамп підкреслив позитивні результати телефонних розмов із Путіним та Зеленським
За словами Трампа, телефонні розмови з лідерами Росії та України можуть стати важливим кроком у напрямку до миру
США заморожують стратегію завершення війни в Україні до узгодження з Європою США заморожують стратегію завершення війни в Україні до узгодження з Європою
Рішення щодо стратегічного плану завершення війни в Україні було відкладено до консультацій з європейськими урядами
Путін та Трамп не візьмуть участі в переговорах у Туреччині Путін та Трамп не візьмуть участі в переговорах у Туреччині
Трамп і Путін не візьмуть участі в перемовинах у Туреччині, де на них очікуватиме Зеленський
Loading...
Load next