Борис Джонсон розкритикував «мирний план» Трампа: "А що отримає Україна?"

Борис Джонсон розкритикував «мирний план» Трампа: "А що отримає Україна?"
Він наголосив, що запропоновані умови вигідні лише агресору й не дають Україні жодних гарантій безпеки

Колишній очільник британського уряду Борис Джонсон розкритикував «мирний план» Дональда Трампа щодо завершення війни Росії проти України. Він назвав пропозиції Трампа неприйнятними і такими, що грають на руку Кремлю.

Про це Джонсон написав у соцмережі Х.

За словами Джонсона, нині, коли Путін обстрілює українські міста та вбиває мирне населення, зокрема й дітей, йому пропонують зберегти за собою захоплені території, впливати на майбутнє України, заборонити їй вступати до НАТО та отримати економічні бонуси — аж до зняття санкцій і відновлення армії для нових атак.

Що стосується України - що вона отримає після трьох років героїчного опору проти жорстокого і неспровокованого вторгнення? Яка їхня компенсація за жахливі жертви, на які вони пішли, заради, як їм нескінченно повторюють, свободи і демократії в усьому світі? Крім права ділитися своїми природними ресурсами зі Сполученими Штатами, вони не отримують нічого. Що є в цій угоді, що може реально зупинити третє російське вторгнення? Нічого, — написав Джонсон.

На його думку, Україні потрібна чітка й довгострокова система безпеки — не на словах, а з реальним фінансуванням і підтримкою. І ця гарантія має надійти не лише від Великої Британії, а й від усіх західних союзників, включно зі США.

Нагадаємо, "Україна втратила Крим багато років тому": Трамп різко відповів на заяви Зеленського

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Трамп: Україна має забути про НАТО Трамп: Україна має забути про НАТО
Трамп заявив, що не підтримує вступ України до НАТО для завершення війни
CNN: Трамп доручив помічникам підготувати дзвінок із Путіним CNN: Трамп доручив помічникам підготувати дзвінок із Путіним
Дональд Трамп планує незабаром після інавгурації провести телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним
Loading...
Load next