У Чорному морі зник російський літак Су-30: ВМС

У Чорному морі зник російський літак Су-30: ВМС
Українські військові перехопили переговори, які свідчать про падіння винищувача Су-30СМ поблизу острова Зміїний

Фото: ВМС України


Росія втратила ще один бойовий літак у Чорному морі. Як повідомили у Військово-морських силах України, розвідка перехопила переговори про зникнення винищувача Су-30СМ, який виконував завдання на південний схід від острова Зміїний.

За попередніми даними, літак упав у море з невідомих причин. Наразі росіяни проводять пошуково-рятувальну операцію: на поверхні вже виявили уламки, однак пілотів знайти не вдалося.

Це не перша втрата ворога за останні тижні. На початку серпня удар українських безпілотників по військовому аеродрому Саки в окупованому Криму знищив один Су-30СМ і пошкодив ще один, а також три бомбардувальники Су-24. У липні під час атак по військових об’єктах в Криму противник теж втратив винищувач цього типу.

Нагадаємо, Сили оборони вночі уразили аеродром "Саки"

Читайте також
У РФ заявили про атаку нібито українських БпЛА
Міноборони РФ повідомило про масовану атаку безпілотників у кількох областях Росії та над окупованим Кримом. Заявляють про 61 збитий дрон.
СБУ атакувала аеродром в окупованих Саках: пошкоджено п'ять російських літаків СБУ атакувала аеродром в окупованих Саках: пошкоджено п'ять російських літаків
СБУ знищили один російський літак і пошкодивши ще чотири
Україна може бути змушена йти на "болісні поступки" для припинення війни, - глава МЗС Німеччини Україна може бути змушена йти на "болісні поступки" для припинення війни, - глава МЗС Німеччини
Німецький міністр закордонних справ заявив, що міжнародні дипломатичні зусилля створили найбільші шанси на перемир'я, і важливою умовою для цього буде гарантування Україні безпеки від нових агресій з боку Росії
Loading...
Load next