Мецола: у Києві з’явиться постійне представництво Європейського парламенту

Мецола: у Києві з’явиться постійне представництво Європейського парламенту
Голова Європейського парламенту Роберта Мецола анонсувала відкриття представництва у Києві

Фото: depositphotos

У столиці України відкриється постійне представництво Європейського парламенту.

Про це повідомила голова Європарламенту Роберта Мецола під час свого виступу у Верховній Раді, пише УНІАН.

Мецола зазначила, що Європа, як і Україна, прагне миру, однак він має бути справжнім і стабільним. Вона підкреслила, що Європейський Союз продовжує тиснути на Росію з метою забезпечення безпеки для України. Зокрема, Мецола відзначила, що активно готується до ухвалення 19-го пакету санкцій.

І ми продовжуємо рухатися геть від російського газу і російської нафти. І будемо також вирішувати питання, які стосуються "тіньового" флоту", і робити це швидше, — додала вона.

Голова Європарламенту акцентувала, що вступ України до ЄС вже є важливою гарантією безпеки. Окрім того, Мецола оголосила про відкриття представництва Європейського парламенту в Києві, що сприятиме ще більш тісній співпраці з Україною.

Ми відкриваємо постійне представництво Європейського парламенту тут, у Києві - для того, щоб ми були присутні в Україні і працювали поруч з вами кожного дня, — резюмувала Мецола.

Нагадаємо, США виділяють $2 млрд на постачання ШІ-дронів для України

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Loading...
Load next