Трамп пригрозив ХАМАС у разі порушення перемир’я

Фото: depositphotos
Про це пише The Guardian, посилаючись на пост президента США в соцмережі Truth Social.
Любов і дух до Близького Сходу не бачилися вже тисячу років! Є ще надія, що ХАМАС зробить правильний вибір. Якщо ні — кінець ХАМАС буде швидким, лютим і жорстоким! — написав Трамп, застерігаючи палестинське угруповання.
Водночас, за даними Палестинського інформаційного агентства, Ізраїль за останні 11 днів нібито порушив перемир’я 80 разів, убивши 80 палестинців.
Ізраїль, у свою чергу, звинувачує ХАМАС у затримці передачі тіл заручників, що є порушенням домовленостей, і вимагає їх негайного повернення.
Як відомо, у ніч на п’ятницю, 10 жовтня, представник ХАМАСу Кхаліл аль-Хайя заявив, що угруповання досягло домовленості про «безстрокове» завершення війни з Ізраїлем та встановлення постійного перемир’я.
ХАМАС, в рамках угоди щодо припинення вогню в секторі Гази, звільнив 20 ізраїльських заручників, що залишились живими після захоплення в 2023 році.
До слова, прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що Ізраїль заплатив високу ціну за війну, але тепер ХАМАС визнав, що напад на країну був «катастрофічною помилкою».
Юлія Педюк - pravdatutnews.com





