Зеленський: саміт «Бухарестської дев’ятки» приніс нові оборонні домовленості

Президент України Володимир Зеленський повідомив про результати саміту «Бухарестської дев’ятки», який відбувся за участі країн B9 та держав Північної Європи. За словами глави держави, сторони досягли конкретних домовленостей щодо формату Drone Deals та подальшої оборонної співпраці для посилення безпеки України й Європи.
У саміті взяли участь Румунія, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Словаччина, Чехія, Болгарія та Угорщина, а також Фінляндія, Данія, Ісландія, Норвегія та Швеція.
Зеленський наголосив, що український досвід і військова експертиза мають значення для міжнародних партнерів. Він додав, що Україна готова допомагати державам, які підтримують український народ із початку повномасштабної війни та продовжують сприяти захисту країни.
Президент також зазначив, що справедливе партнерство має працювати на взаємній підтримці та спільних рішеннях, які посилюють безпеку всіх народів.
До слова, Володимир Зеленський приїхав до Румунії на саміт.
Стрілець Діана - pravdatutnews.com





