Завдяки волонтерам свіжу і гарячу їжу потребуючі люди щочетверга отримуватимуть і у Личаківському районі

Волонтери проводять таку акцію допомоги, на вулиці Тершаковців, 9 за церквою Пресвятої трійці, вже вп’яте.
Завдяки волонтерам свіжу і гарячу їжу потребуючі люди щочетверга отримуватимуть і у Личаківському районі

Волонтери проводять таку акцію допомоги, на вулиці Тершаковців, 9 за церквою Пресвятої трійці, вже вп’яте.

Розповідають, що раніше допомагали організовувати подібні пункти у Сихівському та Залізничному районах. Тому вирішили допомогти людям і тут, у Личаківському.

«Зараз до нас долучаються інші волонтери, небайдужі громадяни, небайдужі мешканці, які хто чим може допомагає. Хтось приносить яблука, хтось водичку, хтось хліб. Або просто приходять щоби допомогти поспілкуватися з такими людьми», - додає Олег Процик, волонтер ГО «Вектор допомоги».

Тут доброчинці роздають людям свіжозварену їжу. Сьогодні це був борщ, макарони з сосискою та салат з капусти.
Страви небайдужі закупляють у харчовому училищі. І з кожним тижнем людей, що приходять поласувати гаряченьким і свіженьким, стає дедалі більше.

«Якби була трошки ліпша ситуація в житті, хоч я інвалід 2-ї групи по серцю, то ми би так не приходили. Але зараз усім біда, всі бідуються. І не знаємо чи за квартиру платити, чи взяти якісь таблетки. Бо це добряче коштує на серце, викручуємося, як можемо», - каже Зиновій

Багато з цих людей опинилися у скрутному становищі у зв’язку з карантином. І банально не мають коштів на продукти.

«Я сьогодні в перший, мені було стидно, бо я зараз без роботи лишилася. То є дуже щире до людей співчуття, любов до ближнього. І, я думаю, потрібна зараз така допомога», - розповіла Марія

Волонтери на цій локації безкоштовно роздають їжу щочетверга о 14 годині. Тому закликають усіх небайдужих долучитися до цієї доброї справи. Тих, хто забажає допомогти людям, що опинилися у скрутному становищі,  просять прийти наступного тижня до церкви Пресвятої Трійці, що на вулиці Тершаковців, 9.

https://www.youtube.com/watch?v=EhMn3R3tLYU

Автор: Давид Берішвілі

Читайте також
Нещепленим на Львівщині відмовляють у користуванні транспортом Нещепленим на Львівщині відмовляють у користуванні транспортом
Обмеження почнуть діяти з 22 листопада.
Жінка з Луганщини вижила після попадання снаряду в квартиру (відео) Жінка з Луганщини вижила після попадання снаряду в квартиру (відео)
 У квартирі, куди залетів снаряд, перебували 7 осіб, з яких троє – діти. Одна жінка загинула, інша отримала важкі травми, решта не постраждали  
Поліція Києва оштрафувала 50 закладів, які працювали попри локдаун (фото) Поліція Києва оштрафувала 50 закладів, які працювали попри локдаун (фото)
Столичні поліцейські влаштували рейд та перевірили 533 заклади Києва.
Loading...
Load next