"Тюрма" в центрі Львова: які цікаві хостели з'явилися для туристів у місті?

"Тюрма" в центрі Львова: які цікаві хостели з'явилися для туристів у місті?
Для любителів екстриму.В одному з підвальних приміщень в самому центрі міста розташоване унікальне місце для житла, а саме хостел-в’язниця.

Для любителів екстриму.

В одному з підвальних приміщень в самому центрі міста розташоване унікальне місце для житла, а саме хостел-в’язниця.

Дизайн закладу оформлений так, що гість начебто перебуває у в'язниці.

На вході відвідувачів зустрічає працівник хостелу в формі поліцейського. У нього можна забронювати собі «камеру» для ночівлі.

Окрім зручностей, які є у всіх в'язницях, "тут" гості можуть переглядати фільми та розважальні програми.

Також у закладі працюють аніматори, і є ігрова кімната.

Готельний бізнес у місті Лева розвивається дуже стрімко. І кожен намагається по-своєму привернути увагу відвідувачів.

До прикладу, один виділяється з-поміж усіх креативними настінними зображеннями у стилі попарт, дизайн другого змусить гостя поринути в українську культуру, а інший надихне переглянути улюблені фільми кожного кіномана.

Нагадаємо, що у Львові припинили роботу “салону”, де надавали клієнтам сексуальні послуги. У приміщенні викритого закладу відбувся санкціонований обшук.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.
Читайте також
Експерти оприлюднили список найщасливіших країн світу: Україна опинилася на 111 місці Експерти оприлюднили список найщасливіших країн світу: Україна опинилася на 111 місці
Лідером щастя восьмий рік поспіль є Фінляндя
"Це був тролінг": командувач ЗСУ прокоментував заяву про "проїхатися на танку по Арбату" (відео) "Це був тролінг": командувач ЗСУ прокоментував заяву про "проїхатися на танку по Арбату" (відео)
В одному з інтерв'ю Залужному поставили запитання від однієї з глядачок програми про те, чи хотів би головнокомандувач ЗСУ проїхатися танком на московській Красній площі на, що він відповів: "Напевно, так".
Loading...
Load next