Чому у Львові за півтора місяця не спромоглися розв'язати сміттєве питання?

Чому у Львові за півтора місяця не спромоглися розв'язати сміттєве питання?
На місці стихійного звалища будівельного непотребу та тваринних решток поблизу Білогорщі й далі фіксують нові викиди сміття. І це попри встановлені бетонні перегородки.

На місці стихійного звалища будівельного непотребу та тваринних решток поблизу Білогорщі й далі фіксують нові викиди сміття. І це попри встановлені бетонні перегородки. Хто ж продовжує забруднювати територію, не можуть з’ясувати ні чиновники, ні поліція. Доречними тут були б відеокамери, які планували встановити разом із бетонними плитами, та далі розмов справа так і не дійшла.

Голова екологічної комісії Ірина Оршак розповідає: «Проведено було ряд нарад і в стінах Міської ради, і на місці, було визначено все-таки, що частина території є міста Львова, частину місто передало селищу Рясне-Руське і мали б ці два органи місцевого самоврядування вирішити цю проблему, однак станом на сьогодні всі пишуть кудись один одному листи і питання ніяким чином не вирішено».

У міській раді заспокоюють: мовляв, дали час екоінспекції, Держпродспоживслужбі та поліції, щоб ті розібралися у ситуації.

«За інформацією Держпродспоживслужби необхідно зробити утилізацію залишків  тварин, але вони мають дати своє заключення і свої рекомендації з того приводу, чи вони є безпечні, чи ті тварини нічим не хворіли, чи можна їх забирати на утилізацію. Наступне, з точки зору екологічної – обстежити цю територію і якщо необхідно екологія має сказати, чи знімати верхній шар грунту», - аргументує Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань ЖКГ.

У Держпродспоживслужбі тим часом зазначають, що готові допомогти міськраді позбавитися лише решток тваринного походження.

«Згідно з закону ліквідація таких сміттєзвалищ лежить на органах місцевого самоврядування, ми готові посприяти із утилізацією на Жовківському заводі, ми готові провести всі необхідні дезінфікаційні заходи на місці, де є ці рештки тварин», -  Ростислав Волошин, перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області.

24–го липня запланована чергова нарада за участю кожної зі служб, яка відповідає за розв'язання цієї проблеми. На цьому засіданні планують остаточно вирішити, у який спосіб утилізовуватимуть непотріб невідомого походження. Нагадаємо, сміттярку поблизу Львова виявили ще на початку червня.

Авторка: Валерія Паненко

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Loading...
Load next