У Львові зіграли 3 тур Вищої ліги чемпіонату України з флорболу

Перший період команда «Лемберг» розпочала агресивно: рахунок 4:0 у виконанні львів'ян не залишили каменя на камені від оборони «Айсберга».

Додамо, 5 гол флорбольний клуб буквально заніс у ворота волинян.

Експерименти львівських спортсменів були продуктивними. Хоч «Айсберг» тут забив першим, але «Лембергу» вдалось ще 8 разів відзначитись у воротах суперників. На перерву йшли, коли на рахунку було 13:3.

Здавалось, 3 період - це вже суто формальність, але волинська команда показала характер й забила двічі, коли львівські флорболісти спромоглися лише на 1 гол.

Але наздоганяти їх «Айсбергу» в останній 15-хвилині вже було пізно. Матч завершився з рахунком 14:5 на користь команди «Лемберг».

Між іншим, матч із командами «Скала» та New Life вони також виграли.

"Ми на кожну гру йдемо з метою взяти 3 очки.  Ми це зробили на усіх трьох матчах, тож результат успішний", - розповів у коментарі ПравдаТУТ Львів тренер переможців Максімовс Каспарс.

Нагадаємо, що Львів претендує на звання «Молодіжна столиця Європи 2024». Активні громадяни подали заявку на конкурс, який проводиться Європейським молодіжним форумом у Брюсселі.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.