Реконструкцію вулиці Бандери у Львові продовжать: скільки часу триватимуть ремонтні роботи

Реконструкцію вулиці Бандери у Львові продовжать: скільки часу триватимуть ремонтні роботи
Наразі триває реконструкція відрізку від вулиці Чупринки до Антоновича, однак з середи, 24 березня, розпочнуться роботи на ділянці від вул. Городоцької до вул.

Наразі триває реконструкція відрізку від вулиці Чупринки до Антоновича, однак з середи, 24 березня, розпочнуться роботи на ділянці від вул. Городоцької до вул. Героїв УПА, загальною протяжністю близько 250 метрів. Відповідно цей відрізок вулиці буде перекрито для руху транспорту.

Трамвайні та тролейбусний маршрути також тимчасово змінить маршрути, адже на цій ділянці роботи триватимуть близько трьох місяців.

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, Андрій Білий, уточнив Zaxid.net, що на час перекриття другої частини вул. Бандери трамвай №4 курсуватиме через вул. Франка та вул. Городоцьку, а трамвай №9 змінить кінцеву зупинку з головного вокзалу на вул. Коновальця. Водночас тролейбус №27 тимчасово об’їжджатиме вул. Федьковича і курсуватиме через вул. Городоцьку.

Зазначимо, що ремонтні роботи на вулиці Бандери будуть тривати до 10 червня. Однак, ремонтні роботи триватимуть також паралельно із роботами на першій перекритій ділянці Бандери.

Загалом у кінцевому результаті буде відремонтовано усю вулицю, протяжність якої 1,05 кілометрів, усе замостять бруківкою. Виконує роботи ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Загальна вартість реконструкції - майже 210 мільйонів гривень.

Нагадаємо, вчора, у Львові внаслідок прориву труби посеред дороги утворилось провалля.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
У США планують будівництво бункера за 300 мільйонів доларів У США планують будівництво бункера за 300 мільйонів доларів
Бункер планують побудувати на випадок Третьої світової війни
Україна спростила визнання освіти, здобутої за кордоном: новий порядок від Кабміну Україна спростила визнання освіти, здобутої за кордоном: новий порядок від Кабміну
Кабінет Міністрів затвердив новий порядок визнання результатів навчання, здобутих українськими дітьми за кордоном
Loading...
Load next