«Ні про що не шкодую»: скандальну професорку Більченко звільнили з університету Драгоманова

«Ні про що не шкодую»: скандальну професорку Більченко звільнили з університету Драгоманова
Раніше професорка Національного педагогічного університету імені Драгоманова Євгенія Більченко виступала на каналі терористів "ДНР". Також вона назвала закон про забезпечення функціонування української мови як державної "лімфовузлом на тілі онкохворої американської колонії".

Професорка кафедри культурології та філософської антропології Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Євгенія Більченко повідомила про своє звільнення у Facebook

Жінка заявила, що для її звільнення керівництво закладу ліквідувало цілу кафедру. Вона наголосила на тому, що посідає перше місце у рейтингу викладачів своєї кафедри, і в університеті всі про це знають. 

Не змогли нічого довести: ні профнепридатність, ні аморальний вчинок ㅡ нічого з того, що закидали. За час відсторонення від педагогічної роботи я зайнялася науковою так щільно, що це видно з мого рейтингу. У мене не просто перше місце, а перше місце з немислимим відривом. Про це в університеті всі знають, - наголосила Більченко.

Вона також повідомила про те, що близько третини проведених нею наукових конференцій і статей була зроблена разом з російськими колегами. Проте, за її словами, вона ні про що не шкодує. Тепер викладачці пропонують за згодою переведення на "інші вакантні посади в університеті"

Нагадаємо, що у січні цього року Євгенія Більченко спровокувала скандал у мережі. Вона назвала закон про забезпечення функціонування української мови як державної "лімфовузлом на тілі онкохворої американської колонії"Також Більченко виступала на каналі терористів самопроголошеної "ДНР".

 77
 
Читайте також
Черговий скандал через російських музикантів, цього разу їх запросили на "Файне місто" Черговий скандал через російських музикантів, цього разу їх запросили на "Файне місто"
На фестиваль "Файне місто", який відбудиться наприкінці липня у Тернополі запросили російські гурти. Самі ж організатори поки що не коментують шквал обурень.
Розгорівся скандал: на параді до Дня Незалежності курсантки будуть марширувати на підборах (фото) Розгорівся скандал: на параді до Дня Незалежності курсантки будуть марширувати на підборах (фото)
Українські дівчата-військові щодня тренуються марширувати на підборах до військового параду на День Незалежності. Однак, користувачів мережі таке рішення обурило й вони заявляють, що це суперечить цінностям НАТО.
В Україні стартувала вступна кампанія 2021: що потрібно знати вступникам В Україні стартувала вступна кампанія 2021: що потрібно знати вступникам
Цього року майбутні студенти зможуть подати до п’яти заяв у будь-який вищий навчальний заклад на бюджет та до 30 заяв – на контрактну форму навчання.
Loading...
Load next