Словенія посилила карантинні обмеження: що потрібно знати туристам

Словенія посилила карантинні обмеження: що потрібно знати туристам
6 листопада уряд затвердив нові обмеження для громадян, які вступили у дію з 8 листопада.

Від сьогодні тканинні маски не визнаються — дозволяються тільки медичні маски та респіратори класу захисту FFP2, про це повідомив у Facebook Балканський оглядач.

Як і раніше, для відвідування громадських місць словенцям потрібен документ PCT (preboleli, cepljeni, testirani - перехворіли, щеплені, тестовані), в якому має міститися інформація про повну вакцинацію, негативний результат тесту на коронавірус або довідка про одужання, термін якої не перевищує шести місяців, однак із 8 листопада це правило стосується не тільки дорослих, але і підлітків з 12 років, а не з 15-ти, як було раніше, - про це зазначено у пості.

При цьому ресторани, бари та кафе зможуть працювати лише з 5 ранку до 22 години вечора, і обслуговувати тільки відвідувачів за столиками. Не дозволяється діяльність закладів громадського харчування, що пропонують танцювальну музику або розважальну програму. Дискотеки та нічні клуби тимчасово зачиняються.

Також з  15 листопада учні та студенти повинні тричі на тиждень проходити швидкі тести на антигени в школах. Експрес-тести будуть фінансуватися з бюджету, тому вони будуть безкоштовними для користувачів.

Зазначається, що на культурно-спортивних заходах в приміщенні відвідувачі повинні дотримуватись дистанції, а заповнюваність залів і трибун не повинна перевищувати 50%.

За даними на 6 листопада в Словенії було виявлено 3662 випадків зараження COVID-19. Загалом кількість активних випадків становить 35 216. В лікарнях перебуває 748 хворих на коронавірус, з них 175 - у реанімації. Населення Словенії 2,1 мільйона.

Анастасія Фаль - pravdatutnews.com

 

Читайте також
З 21 жовтня почали діяти нові правила пасажирських перевезень З 21 жовтня почали діяти нові правила пасажирських перевезень
У регіонах, де встановили “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епіднебезпеки змінили правила пасажирських перевезень. Пояснюємо, що змінилось.
Данія запровадила нові правила для в'їзду з України Данія запровадила нові правила для в'їзду з України
25 жовтня 2021 данський уряд скасував дію національної кольорової моделі, що групувала країни за рівнем захворюваності на Covid-19. З цієї дати обмеження на поїздки до Данії спрощені.
Де відпочивають українці: названі три улюблені країни туристів Де відпочивають українці: названі три улюблені країни туристів
Експерт у галузі туризму Олександр Новіковський також розповів, чи потрібен для подорожей паспорт вакцинації.
Loading...
Load next